آدرس و تلفن مطب
آدرس مطبتهران ، ضلع شمال شرقی میدان ونک ، خیابان صانعی ، ساختمان نشاط ، پلاک 19 ، طبقه ششم ، واحد 18

 زمان حضور دکتر: روزهای شنبه - یکشنبه - سه شنبه. ساعت 17 الی 20

تلفن: 88772511

نمابر: 88872753

آدرس مطب بر روی نقشه

 

بیمارستان آتیه
بیمارستان آتیهبیمارستان آتیه یکی  از مدرن ترین و فعال ترین بیمارستان  های خصوصی تهران می باشد که از زمان تاسیس در سال 1377 تاکنون همواره موفق به اخذ گواهینامه ارزشیابی درجهیک بیمارستانی از وزارت بهداشت و درمان گردیده است . این بیمارستان با دارا بودن پانزده اتاق عمل فعال و کلیه امکانات مدرن مورد نیاز برای تمامی اعمال جراحی رشته ی گوش و حلق وبینی ، این فرصت را برای شما ایجاد می کند که علاوه بر انجام عمل جراحی مناسب و دقیق توسط دکتر دوغایی مقدم ، با توجه به در دسترس بودن کلیه امکانات تخصصی ،از مراقبت های استاندارد بعد از عمل جراحی در هر گونه شرایط غیرقابل پیش بینی بهره ببرید.
واقع بودن بیمارستان  در شهرک غرب و امکان دسترسی به بیمارستان از طریق بزرگراه های  متعدد شرایط خاصی را از نظر رفاه حال بیماران ایجاد کرده است.
دکتر مهران دوغایی مقدم به عنوان یکی از اعضا ی خانواده  آتیه ، بطورمنظم و روزانه به انجام اعمال جراحی مختلف در بیمارستان آتیه مبادرت دارد و برای رفاه حال بیماران محترم علاوه بر مطب اصلی ، بصورت محدود در درمانگاه بیمارستان (درمانگاه دکتر سودبخش ) واقع در طبقه منفی یک بیمارستان نیز، پذیرای بیماران و مراجعین عزیز می باشد . در صورت نیاز بیماران گرامی می توانند با تماس با شماره تلفن مستقیم درمانگاه    9-88580048 یا مراجعه به سایت اینترنتی بیمارستان ،جهت ویزیت هماهنگی لازم را انجام دهند.
 
آدرس بیمارستان: تهران - شهرک غرب –تقاطع بلوار فرحزادی و خیابان شهید دادمان- بیمارستان آتیه
تلفن :  82721
 
مرکز جراحی برزویه
مرکز جراحی برزویه یکی از مجهزترین مراکز جراحی در تهران می باشد و دارای اتاق های  عمل و تجهیزات پزشکی مدرن و  به روزی بوده و در مقایسه با سایرمراکز جراحی ،از جدیدترین امکانات و تجهیزات بی هوشی بهره می برد.
این مرکز در فاصله اندکی با مطب دکتر دوغایی مقدم قرار گرفته و مراجعین به راحتی می توانند به آنجا مراجعه فرمایند. با توجه به امکانات پیشرفته و منحصر به فرد مرکز جراحی برزویه در زمینه جراحی های گوش و حلق و بینی و جراحی های پلاستیک صورت و تیم قوی و ورزیده ی بی هوشی آن، بسیاری از جراحی های دکتر دوغایی مقدم در آنجا انجام می شوند . در این مرکز امکانات ویژه ، انجام اعمال جراحی زیر را امکان پذیر کرده است و این اعمال جراحی بطور منظم وروزانه توسط دکتر دوغایی مقدم انجام می شوند:
جراحی های اندوسکوپی  سینوس
تمپانوماستوییدکتومی (جراحی  های وسیع گوش )
جراحی لوزه و لوزه سوم وگذاشتن لوله تهویه گوش
جراحی های میکروسکوپیک  حنجره
جراحی های زیبایی بینی وصورت : شامل انواع جراحی های لیفت ، پروتز گذاری ،جراحی زیبایی پلک و تزریق چربی در نواحی مختلف صورت

آدرس مرکز جراحی برزویه:  تهران ، خیابان ولی عصر ، بالاتر از میدان ونک ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، انتهای خیابان خلیل زاده ( لیدا ) ، پلاک 16  ،مرکز جراحی برزویه
تلفن : 88872932 - 88797805 - 88797802 
دی ان ان