کلاژن های پوست با افزایش سن دچار تغییرات شده و این تغییرات را شل شدگی و افتادگی پوست می نامند. افتادگی پوست باعث ایجاد چین و چروک روی پوست صورت می‌شود و این مورد خوشایند فرد نیست. به همین دلیل افراد به روش های جوانسازی پوست همچون لیفت صورت با نخ روی می آورند.
خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی می‌توان گفت جوانسازی پوست دیگر رویا نیست و شما با روش های جوانسازی پوست می توانید تا حد زیادی چین و چروک های روی پوست خود را کاهش دهید. یکی از رایج ترین و کم خطرترین روش های کاهش چین و چروک پوست، لیفت صورت با نخ است.

از موارد کاربرد این روش می‌توان به کاهش افتادگی صورت، لک صورت و غبغت اشاره نمود. در این روش پزشک با استفاده از نخ های مخصوص لیفتینگ صورت، پوست شما را بالا می کشد. 

 

لفیتینگ صورت با نخ

 

نحوه لیفت صورت با نخ

نحوه انجام این لیفت بدین صورت است که پزشک جراح شما ناحیه مورد نظر از صورت شما را با سوزن و نخ مخصوص لیفت صورت، سوراخ کرده و نخ را وارد بافت پوست شما می کند. سپس پوست شما به نخ متصل شده و پزشک پوست شما را به سمت بالا می کشد.
نیازی نیست نگران باشید، قبل از عمل لیفتینگ صورت با نخ با تزریق بی حسی موضعی پوست شما بی حس شده و چیزی حس نخواهید کرد. این روش بر خلاف لیفت صورت با تزریق بوتاکس نیازی به بیهوشی ندارد و بعد از عمل می توانید به کارهای روزمره خود برسید. 

 

لیفت بینی با نخ 

فرم دهی به بینی و بالا کشیدن نوک بینی به سمت بالا بدون جراحی از مواردی است که اکثر بیماران از ما سوال می کنند.
در این روش نخ را به نوک بینی و سپس به اسکلت بینی متصل کرده و به سمت بالا می کشند تا بینی فرم بهتری به خود بگیرد. اما آیا این روش در فرم دادن به بینی تاثیر دارد ؟ برای آن که نتایج رضایت بخشی از عمل زیبایی بینی داشته باشید توصیه می کنم از روش جراحی بینی استفاده کنید. 

 

لیفت صورت نخ

 

شرایط لازم برای لیفت صورت با نخ 

یکی از شرایط مهم برای انجام عمل لیفت صورت با نخ، داشتن شرایط سنی مناسب است. افراد بالای سن 30 الی 50 سال می توانند از این روش برای کاهش چین و چروک پوست خود استفاده کنند.
اما مهم ترین نکته در رابطه با این عمل  این است که این روش تنها برای افرادی مناسب است که دارای چین و چروک های ملایمی هستند. برای چین و چروک های عمیق تر نیاز است تا از روش های جوانسازی دیگری مانند لیفت صورت استفاده کنید. برای دریافت نوبت و مشاوره تخصصی در این مورد می‌توانید با مطب دکتر دوغایی مقدم تماس حاصل فرمایید.