ممکن است از برخی افراد که تجربه عمل بینی گوشتی داشته اند شنیده باشید که جراحی بینی گوشتی سخت است و برگشت پذیر است. ما قصد داریم تا در این مقاله پاسخ گوی سوالات ذهن شما باشیم. با استفاده از متدهای جدید و پیشرفت در این زمینه، دیگر عمل بینی گوشتی سخت نیست و نتایج عمل برگشت پذیر نخواهد بود و این امر تنها با مراجعه به پشزک باتجربه و حرفه ای ممکن می شود. برای اینکه بهترین نتیجه از عمل را داشته باشید باید به دنبال انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باشید. با مشاهده نمونه کارهای پزشک جراح می توانید به با تجربه بودن پزشک مورد نظر پی ببرید. 

ویژگی بینی گوشتی

از ویژگی های بارز بینی گوشتی ضخیم بودن بینی است اما برای تشخیص دقیق تر لازم است تا به پزشک جراح بینی گوشتی خوب در تهران مراجعه کنید. 

  • ضخیم تر بودن پوسته روی بینی 
  • غضروف ضعیف
  • بافت همبند زیاد در زیر پوست
  • پهن بودن نوک بینی
  • پره های بینی ضخیم تر و پهن تر است 

 

مطالب مرتبط : جراحی بینی استخوانی

 

جراحی بینی گوشتی

در جراحی بینی گوشتی پزشک جراح شما برای اصلاح فرم سربینی باید چربی زیر بینی را به مقدار متناسب بردارد. عدم برداشت چربی به صورت صحیح باعث بدفرم شدن بینی شما می شود و هم چنین در صورتی که بیش از اندازه چربی از بینی شما حذف شود در خون رسانی طبیعی بینی شما مشکلاتی به وجود می آید. به همین دلیل نیاز است قبل از هر اقدامی، بهترین پزشک جراح بینی گوشتی در تهران را بیابید. لازم است بدانید در برخی موارد به خاطر حجم زیادی که از بینی شما کاسته می شود ممکن است بعد از مدتی بینی شما به سمت پایین متمایل شود و این باعث ایجاد فرم بد بینی شما شود. برای جلوگیری از این مورد پزشک جراح، قسمتی از غضروف را به پایین بینی پیوند می دهد تا بینی فرم بهتری به خود بگیرد و بعد از گذشت چند ماه، بینی شکل خود را حفظ کند. در صورتی که می خواهید بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی کسب نمایید بهتر است بعد از سن 18 سالگی اقدام به عمل بینی خود نمایید. 

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی بستگی به حجم و میزان گوشتی بودن بینی فرد مراجعه کننده دارد و این پس از بررسی اولیه توسط پزشک جراح بینی بررسی می شود. جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی متفاوت است و نیازمند حوصله و ظرافت بیشتری است تا بتوان بهترین نتیجه را گرفت. برای مشاوره و دریافت نوبت از فوق تخصص جراحی بینی گوشتی (دکتر دوغایی مقدم) در تهران، با مطب دکتر دوغایی تماس حاصل فرمایید.