جراح بینی خوب ، بهترین راه رسیدن به زیبایی

اگر از شکل ظاهری بینی تان راضی نیستید و دوست دارید از یک مسیر مطمئن، از شر این بدشکلی ها خلاص شوید، تنها نیستید. در واقع میلیون ها بیمار هر ساله تحت عمل جراحی بینی قرار می گیرند و انتخاب یک جراح بینی ماهر و مشهور به خودی خود در این میان، یک فاکتور بسیار مهم محسوب می شود. بینی یکی از جذاب ترین اندام های صورت است که زیبایی های آن می تواند کل چهره شما را تحت تاثیر قرار داده و بهبود دهد و دقت در انتخاب یک جراح خوب می تواند یک تفاوت بزرگ را ایجاد کند. در هنگام انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یکی از مهمترین موضوعات با تجربه بودن آن پزشک می باشد ، یک پزشک مانند دکتر مهران دوغایی مقدم با تجربه زیاد و تعداد جراحی های بالا همیشه گزینه ای خوب محسوب می شود.

بهترین جراح بینی در تهران - دکتر معران دوغایی مقدم

در زمان انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی، چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم؟

  • تحقیق کنید ، قبل از انتخاب جراح بینی خوب و سپردن عمل جراحی بینی به دست او، لازم است فهرستی از جراحان مورد نظرتان را تهیه کنید. در تهیه این لیست می توانید از توصیه دوستان و آشنایانی که قبلاً تحت این جراحی زیبایی قرار گرفته و از نتیجه عمل خود راضی هستند استفاده کنید.
  • درباره مهارت و حسن شهرت جراحان بالقوه تان تحقیق کنید. جراحی بینی یک پروسیجر بسیار حساس و مهم است و در نتیجه باید حتماً از سطح تجربه و مهارت پزشکی که قرار است پروسیجر عمل شما را بر عهده بگیرد، مطمئن شوید. تجربه پزشک از این جهت اهمیت دارد که نشان می دهد او قادر است انواع چالش هایی را که در طول پروسیجر بوجود می آید تحت کنترل قرار داده و در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین تصمیم را برای آن بگیرد.
  • حتماً با بیماران قبلی جراح بینی خود برای اطمینان از برخورداری او از سطح تخصص بالا صحبت کنید. این بیماران می توانند اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار دهند که بدون شک کمک زیادی به شما می کند تا در انتخاب تان با موفقیت بیشتری قدم بردارید.
  • حتماً وقت ملاقاتی از پزشک بالقوه تان بگیرید. این پروسیجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما لازم است با جراحانی که در فهرست خود انتخاب کرده اید یک گفتگوی نفر به نفر داشته باشید تا مطمئن شوید که هیچ گونه شک و شبهه کم کاری در خصوص صحیح بودن انتخاب تان باقی نمانده است.

آیا احساس راحتی در زمان گفتگو با بهترین جراح بینی مهم است؟

وقتی با فردی وارد گفتگو می شوید بدون شک برایتان مهم است که حس کنید فرد طرف گفتگوی شما به نظرات تان اهمیت می دهد و سوالات تان را با دقت پاسخ می دهد. وقتی تصمیم می گیرید برای رفع ایرادات بینی تان اقدام کنید، بدون شک سوالاتی وجود دارد که به دنبال پاسخ آنها از طرف یک منبع قابل اعتماد هستید و قطعاً این منبع قابل اعتماد کسی نیست جز بهترین جراح بینی در تهران یا منطقه خود که انتخاب کرده اید.

آیا جراح منتخب شما گواهی ها و مدارک لازم برای انجام این فرایند جراحی را دریافت کرده است؟

شما می توانید در خصوص سطح تحصیلات جراح بینی خود به صورت آنلاین کسب اطلاعات کنید. اگر این اطلاعات به صورت آنلاین موجود نباشد و در اختیار عموم قرار داده نشده باشد، می توان آن را نشانه ای از وجود یک مشکل در مسیر انتخاب تلقی کرد. درباره تعداد جراحی های بینی انجام شده به دست پزشک بالقوه تان و مدت انجام این عمل کسب اطلاعات کنید.

جراحی که بعنوان متخصص عمل بینی تان انتخاب کرده اید و انتظار دارید نتیجه دلخواهی را برایتان خلق کند، باید تعداد بسیار زیادی از این پروسیجر جراحی را انجام داده باشد و به واسطه ثبت نتایج درخشان حاصل از جراحی های موفقیت امیز درازمدت در کارنامه کاری خود، به شهرت رسیده باشد. مثال معروف کار نیکو کردن از پر کردن است، در خصوص عمل زیبایی بینی نیز مصداق دارد و یک جراح بینی در تهران ، تنها پس از انجام صدها جراحی بینی موفقیت امیز و مشاهده نتایج و ارزیابی و درس گرفتن از عوارض احتمالی در درازمدت به سطح بالایی از تجربه دست می یابد و می تواند با به کار گیری تکنیک های حرفه ای و تسلط داشتن کامل به خم و چم کار، شانس شما را در دستیابی به نتیجه ای چشم نواز و پایدار بالاتر ببرد.

آیا دیدن عکس های قبل و بعد از عمل بینی اهمیت دارد؟

این سوالی است که برای بیشتر داوطلبین عمل بینی پیش می آید و پاسخ آن بله است. از جراح بینی خود بخواهید تا آرشیو عکس بیماران قبلی که به دست او جراحی شده اند را در اختیارتان قرار دهد. مشاهده این عکس ها می تواند به شما ایده های خوبی را در خصوص سبک کار جراح ارائه کند و همچنین می توانید با مشاهده عکس بیمارانی که بینی شان تا حدودی ویژگی های بینی شما را داشته، بفهمید که بعد از عمل، بینی تان تقریباً به چه شکلی در خواهد آمد. مشاهده عکس ها ی پس از جراحی بعد از زمان طولانی (حداقل یک سال) و در شرایط استاندارد بسیار مفید می باشد. دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد، نتایج عالی حین عمل و یا عکسهای چند هفته اول در دستان یک جراح کم تجربه نمی تواند معرف نتایج در درازمدت باشد و امکان بروز کجی و دفورمیتی پس از عمل جراحی بینی توسط یک جراح بینی کم تجربه بسیار زیاد است.

خواندن نظرات بیماران قبلی

خواندن نظرات بیماران قبلی جراحی شده به دست جراح بینی منتخب شما نیز کمک می کند تا متوجه شوید کیفیت جراحی های این پزشک تا چه حدی است و بیماران او تا چه اندازه از نتیجه درمان رضایت دارند. بیماران در این ریویوها در واقع دلنوشته های خود از تجربه عمل بینی شان را به اشتراک می گذارند. ابراز احساسات مثبت بیماران نسبت به یک جراح زیبایی بینی نشانه این است که جراح بالقوه تان علاوه بر اینکه از سطح علم، هنر و مهارت زیادی در اجرای فرایند برخوردار است، در برقراری ارتباط با بیماران خود نیز بسیار قوی عمل کرده و خاطره ای خوش را از خود برای بیمارانش به یادگار گذاشته است.

آیا قبل از جراحی می توان دقیقا عکس پس از جراحی را به بیمار نشان داد؟

نتیجه عمل جراحی علاوه بر نوع جراحی، وابسته به نقش بافت نرم و پوست بخصوص در پوستهای ضخیم و شدت واکنش های ترمیمی بیمار پس از جراحی می باشد و بسیاری از این موارد توسط جراح بینی باتجربه قابل پیشبینی می باشد ولی با این وجود بطور کلی بایستی این هشدار را داد که ارائه تصویرنتیجه دقیق جراحی در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی روش قابل اطمینانی نیست و بیشتر یک روش تبلیغی می باشد.

من می خواهم بینی ام شبیه به سلبریتی مورد علاقه ام شود. آیا باید درباره این موضوع با پزشکم گفتگو کنم؟

اگر شما طرفدار یک فرد معروف هستید و همچنین دوست دارید بینی تان شبیه به بینی او شود، حتماً درباره این موضوع با پزشک تان مشورت کنید. نکته حائز اهمیت این است که توجه کنید اگر پزشکی ادعا کرد که حتماً بینی شما را دقیقاً با مدل بینی سلبریتی مورد علاقه تان عمل می کند، چندان قابل اعتماد نیست. علت این است که هیچوقت نمی توان دو نفر را پیدا کرد که ویژگی ها و ساختارهای صورت و بینی شان کاملاً شبیه به هم باشد. یک جراح بینی قابل اعتماد در تهران ، به نظرات و ایده های شما گوش می کند ولی بعد از انجام معاینات لازم و بررسی ساختارهای بینی و صورت تان، به شما می گوید که آیا مدل انتخابی تان با توجه به ویژگی های منحصر به فرد شما در صورت و بینی می تواند نتیجه خوبی را خلق کرده و اصطلاحاً برازنده صورت تان باشد یا خیر.

گفتگوی نفر به نفر با جراح از چه جهت حائز اهمیت است؟

وقتی به مرحله آخر تصمیم گیری در انتخاب بهترین جراح بینی تهران رسیدید و تشخیص دادید که تحقیقات خود را در خصوص انتخاب یک جراح خوب انجام داده اید حتماً از پزشک منتخب خود وقت بگیرید تا با او ملاقاتی داشته باشید. این جلسه به شما فرصت می دهد تا درباره اهداف، فاکتورهای سبک زندگی که می تواند نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار دهد، انتظارات از پروسیجر و برخی موارد مرتبط دیگر صحبت کنید. با شرکت در این جلسه می توانید بفهمید که آیا جراح شما را درک می کند و به شما اهمیت می دهد و اینکه آیا در خصوص دستیابی به نتیجه، با شما هم نظر است یا خیر.

قبل از شرکت در جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی، چه باید کرد؟

  1. قبل از شرکت در جلسه مشاوره، اهداف خود را به دقت شفاف سازی کنید. بدانید که می خواهید چه چیزی در بینی تان تغییر کند. ببینید که آیا مشکل تنفسی دارید یا خیر مطمئن شوید.
  2. زمانی که در جلسه مشاوره شرکت می کنید باید این حس را در درون تان درک کنید که توانسته اید یک رابطه پر از آرامش و مبتنی بر اعتماد و همکاری را با جراح برقرار کنید.
  3. بهترین جراح بینی، طبیعی ترین نتایج را خلق می کند.

هر چند بسیاری از جراحان بینی قادرند ایرادات بینی را رفع کرده و عملکرد آن را بهبود بخشند ولی تفاوت عمده یک جراح زیبایی بینی خوب با سایرین این است که آنچه یک جراح ماهر و با تجربه خلق می کند، یک نتیجه طبیعی است. دکتر دوغایی مقدم جراح بینی معتقد است برخورداری از سطح توانایی بالا در عمل بینی، مستلزم برخورداری از چیره دستی و مهارت، تجربه و صبر و حوصله است تا بتوان بهترین نتیجه را در آن خلق کرد. نتیجه جراحی خوب، دارای ظرافت های بسیاری است و همه این ظرافت ها در کنار هم باعث می شود که بینی طبیعی و زیبا به نظر برسد گویی که فرد از همان بدو تولد، صاحب آن بوده است. نکته کلیدی در دستیابی به این اصلاحات ظریف و این تعادل و هارمونی در صورت، حساسیت به خرج دادن در انتخاب بهترین جراح بینی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *